Hakkımızda

Burada Tv Medya Yayıncılık A.Ş olarak yaklaşık 16 yıldan beri sadece online video üzerine çalışan bir yazılım şirketiyiz ,

2005 yılından beri aktif olarak online video tarafında aktif olan şirketimiz müşterilerinin tüm encoding , transcoding ve yüksek kapasiteli streaming tarafındaki ihtiyaçlarını gidermektedir. Teknik olarak yapılabilmesi durumunda hiç bir şey imkansız değildir mantığı ile çalışan firmamızda konusunda uzman bir ekip yer almaktadır .

Sahip olduğu online video platformu ile müşterilerinin büyük kısmının ihtiyaç duyduğu çözümleri zaten all in one mantığı ile sunuyoruz , bunun haricinde tamamen müşterilere özel , onların kendi ihtiyaçlarıya şekil almış projelerde de uzman konumdayız ,

2019 yılında Türkiyenin spor yayını yapan ilk internet televizyonu sloganıyla TFF 2.ve 3. ligden her hafta 4-5 maçı online ve canlı olarak izleyicilerini ulaştırmış , 2020-2021 senesinde ise TVF’a ait Sultanlar ve Efeler liginde yaklaşık 300 adet maçı sorunsuzca yayınlamıştır ,Bunlar haricinde Antalya hazırlık maçları ayrıca bir çok özel basketbol turnuvasında hem sinyali üreten hemde sinyali dağıtan konumunda yer almıştır .

Sporla alakalı her türlü konuda yapmış olduğu özel projeler , Burada TV’nin kurumsal kimliğinin önemli bir parçası olan sosyal sorumluluk bilincine yaklaşımının somut örnekleri arasında yer alıyor. Tarafsızlığı, ulusal öğelere ve evrensel etik değerlere saygılı, ilkeli yayın anlayışı, izleyicisi ile kurduğu iletişim, dinamik kadrosu ve teknik donanımı ile Burada TV teknolojik imkanların en iyisinin kullanıldığı teknik olarak en üst seviyede , içerik olarak ise herkese dokunan yayınlar yapmaktadır .

2015 yılından beri aktif olarak yer aldığımız projelerde uydu downlink ve streaming hizmetlerini yurtdışında yer alan bir çok müşteriye sorunsuz olarak sunmaktadır , Bu anlamda İstanbul da yer alan teleport hizmetimizle yurt içi ve yurt dışı bir çok müşteriye hizmet vermektedir .

Türkiye’nin en kapsamlı cloud playout hizmetinde ise tamamen online olarak mekandan bağımsız ve hiç bir donanıma ihtiyaç duymadan kullanılan bir playout sistemi bulunmaktadır .

WebRTC ile dileyen müşterilerimize hem yüksek güvenlik hemde çok düşük gecikme ile yayın verebilmekteyiz , kullandığımız tüm yapılar failover ve load balance yapı ile siz değerli müşterilere sunulmaktadır.

BİZE ULAŞIN